وبلاگ

مقالات

معرفی و توضیحات کلی در مورد لنت ترمز برای پراید

vahiiidsb

انتخاب صحیح لنت ترمز برای خودروی پراید به عنوان یکی از تصمیمات مهم در نگهداری و بهبود عملکرد ترمز ایفای نقش می‌کند. با توجه به نیازها و شرایط رانندگی خود، انتخاب مناسب‌ترین نوع لنت ترمز به شما کمک می‌کند تا ایمنی رانندگی خود را افزایش دهید و عمر مفید سیستم ترمزی خودرو را افزایش دهید.

ادامه مطلب
مقالات

بوی بد سوختگی لنت ترمز : علت ها و راه حل ها

vahiiidsb

بوی بد سوختگی لنت ترمز ممکن است به دلایلی مانند اصطکاک زیاد، استفاده نامناسب از لنت ترمز، سوختگی ناهنجار و ترمز کردن بیش از حد رخ دهد. برای رفع این مشکل، راه‌حل‌هایی مانند بررسی و تعویض لنت ترمز، تسویه مناسب، تعویض دیسک ترمز، اصلاح عوامل ناهنجار، ترمز کردن با ملاحظه و مراجعه به تعمیرگاه متخصص مورد بررسی قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب
مقالات

نکاتی در مورد افزایش طول عمر لنت ترمز

vahiiidsb

لنت های ترمز بخش مهمی از خودروی شما در هنگام ایمنی هستند زیرا باعث ایجاد اصطکاک و نیرو برای توقف خودرو می شوند. همه لنت‌های ترمز یکسان سایش نمی‌کنند و به همین ترتیب، حتی لنت‌های ترمز یکسان نیز می‌توانند در شرایط یا محیط‌های مختلف با نرخ‌های متفاوتی سایش شوند.

ادامه مطلب
مقالات

لنت ترمز پارس

vahiiidsb

بزرگترین کارخانه تولید لنت ترمز در خاورمیانه با نام مجتمع صنعتی تولیدی لنت پارس شناخته می شود، با ظرفیت بالقوه تولید 40000000 قطعه در سال است. این مجموعه با بیش از 35 سال سابقه در ساخت، تجربه بسیار خوبی در استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و جدیدترین تکنولوژی با هدف تهیه با کیفیت ترین مواد را دارا میباشد.

ادامه مطلب
مقالات

چرا ماشین هنگام ترمز می لرزد؟

vahiiidsb

یک وسیله نقلیه در حال لرزش تقریباً به همان اندازه خطرناک است که ترمزها از کار بیفتند. اگر فکر می‌کنید هنگام فشار دادن ترمز، وسیله نقلیه شما می‌لرزد و برای تعیین مشکل به کمک نیاز دارید، باید از یک مکانیک واجد شرایط خودرو کمک بگیرید.

ادامه مطلب
مقالات

وقتی با ترمز دستی بالا رانندگی می کنید چه اتفاقی می افتد؟

vahiiidsb

ممکن است سوال کنید که آیا بالا بودن ترمز دستی در حین رانندگی می تواند به ترمزهای خودروی شما آسیب برساند؟ پاسخ تا حدی بستگی به سرعتی دارد که در زمان بالا بودن آن در حال حرکت بودید، مدت زمانی که با ترمز دستی درگیر شده . . .

ادامه مطلب
مقالات

نحوه تعویض لنت ترمز

vahiiidsb

اگر متوجه شوید که می توانید لنت ترمز دیسکی خودرو خود را به سرعت، به راحتی و بدون ابزار تخصصی تعویض کنید، شگفت زده خواهید شد. انجام آن توسط خودتان نیز باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. اما حتی اگر خودتان علاقه ای به انجام این کار ندارید، دانستن این موضوع درک آنچه مکانیک شما ممکن است روزی به شما بگوید را آسان تر می کند.

ادامه مطلب
منو
پشتیبانی
02536618431
Call Now Button